Brodění 2017

Organizační pokyny ke hře

FORMULAR
 Založit novou přihlášku
  |     Propozice (pravidla)   |     Dejte ostatním vědět, že se brodíte!

Sobota 13. 5. 2017   Hra začíná v 18:00, předpokládaný konec je do 3:00 následujícího dne

Ulité kafé. Uherský Brod    150 Kč za účastníka     Viz propozice.

Hra je noční a v terénu. Hraje se za jakéhokoli počasí. Nezapomeňte tomu přizpůsobit výběr oblečení. Nezapomeňte na dobré boty a pláštěnku do batohu.
 Ověření elektronické přihlášky není potřeba tisknout, podepíšete je na začátku hry. Přihlášku je potřeba vyplnit do středy 10. 05. 2017, její potvrzení obdržíte do jednoho dne.
 Platbu bude možné uskutečnit pouze v hotovosti, na startu hry.

TreFa, spolek s cílem. Ulité kafé.

„Přišlo mi to úplně skvělé. Kdyby hra neskončila, tak bych hledal klidně i do rána.“

Základní informace o hře

Jedinečná noční týmová hra v ulicích města. Letos se budeme brodit už popáté! Po skvělém loňském ročníku sází organizátoři opět na vzájemnou interakci týmů, na bohatý herní inventář a desítky možností, jak dovést svůj tým ke slavnému vítězství. Dobré zprávy vespolek! Brodění je zpátky.

Hra je určena pro týmy o 3 nebo 4 hráčích, starších 15 let. Je fyzicky středně obtížná. Hra není šifrovací, ačkoli může obsahovat rébusy či šifry.

Před přihlášením čtěte propozice.

promo_hermes